עורך דין מקרקעין תל אביב


עורך דין נדלן תל אביב

קנייה או מכירה של בית יכולה להיות רכבת הרים רגשית, והמשא ומתן והניירת עלולים להוביל בעלי בתים רבים לחוסר ביטחון לגבי ההתנהלות הנכונה. למרבה המזל, עורך דין מקרקעין תל אביב מלווה בעלי בתים בתהליכי מכירת בתים בהליכים סטנדרטיים, ומציעים שירות מקצועי מעולה שמדריך אתכם בתהליך כדי לוודא שהוא מתנהל נכון.

משרד עורכי דין אבירם כהן ושות מתמחה במשפט אזרחי ומלווה בעלי בתים בתהליכי מכירת והשכרת בתים עד לסגירת עסקה מוצלחת.

חשיבות שכירת שירותי עורך דין מקרקעין תל אביב

יש מקרים שבהם חשוב לקבל ליווי של עורך דין מקרקעין תל אביב, שמתמחה בתהליכי קנייה ומכירה של דירות, ומספק תובנות מקצועיות חשובות לסגירת עסקאות מבלי לבצע טעויות שעלולות לעלות ביוקר.

עסקת מכירת בית כרוכה בהכנת הסכם רכישה, שטר מכר ומסמכים אחרים. עורך דין יכול לסדר את הניירת שלך, לוודא שאתם מתנהלים נכון, ולסייע לכם עם הניואנסים הקטנים בתהליך המשא ומתן על העסקה.

אתם הקונים, ואין לכם ליווי של סוכן נדל"ן

אם אתם מתכוונים לרכוש בית ואינכם מיוצגים על ידי סוכן נדל"ן, הסוכן של המוכר עשוי להציע לטפל בכל התהליך. מצב זה עלול לגרום לבעיות מכיוון שסוכן אחד לא באמת יכול לדאוג לאינטרסים שלך ושל המוכר. כאשר מגיע הזמן לסגור את העסקה, הנאמנות שלו כנראה תהיה עם המוכר.

כשאתה שוכר עורך דין מקרקעין תל אביב, הוא עובד רק בשבילכם ומוודא שהאינטרסים שלכם מוגנים.

יש בעיה עם הנכס או העסקה

ייתכן שתזדקקו לייעוץ משפטי של עורך דין מקרקעין תל אביב גם אם הנכס שאתם מעוניינים לקנות מעורב בהליכי עיקול או ליטיגציה אחרת, או אם נקלעתם למחלוקת עם הקונה או המוכר. מומלץ תמיד להתייעץ עם עורך דין אם מישהו מאיים לתבוע אתכם.

בשורה התחתונה, לא חותמים לפני שמתייעצים

אם אתם קונים או מוכרים את ביתכם ויש לכם שאלות משפטיות, למשרד עורכי דין אבירם כהן ושות' יש ותק של שנים רבות בתחום, והצוות המשפטי המקצועי שלנו ייעץ לכם לגבי התנהלות נכונה בהליך.

עורך דין מקרקעין בתל אביב

רכישת בית אינה רכישה פשוטה; זו גם העברה חוקית של רכוש מישות אחת לאחרת. מכיוון שהצד המשפטי של העסקה הזו יכול להיות כל כך מורכב, לפעמים זה הגיוני (או אפילו נדרש) עבור רוכשי או מוכרים בתים לגייס עורך דין מקרקעין בתל אביב שידאג לטובתם. משרד עורכי דין אבירם כהן ושות' מתמחה במשפט אזרחי ומלווה רוכשים ומוכרים בעסקאות נדל"ן.

חשיבות שכירת שירותי עורך דין מקרקעין בתל אביב

למרות שסביר להניח שאתם מתמודדים עם עלויות רבות שכרוכות בסגירת עסקת הבית שלכם, שכירת שירותי עורך דין שילווה אתכם בתהלים תוביל לתוצאה שבסופו של דבר משלמת את עצמה.

עורך דין מקרקעין בתל אביב הוא אדם בעל רישיון לעסוק בדיני מקרקעין, כלומר יש לו את הידע והניסיון לייעץ לצדדים המעורבים בעסקת מקרקעין, כגון מכירת או קניית בית או מכירה.

מה עושה עו"ד מקרקעין?

עורכי דין מקרקעין יודעים, ומוסמכים על פי חוק, להכין ולעיין במסמכים וחוזים הקשורים למכירה ורכישת דירה. במקרים מסוימים, עורך דין מקרקעין הוא גם האדם שיהיה אחראי על סגירת העסקה שלכם.

בעסקת רכישת דירה, גם הקונה וגם המוכר יכולים לשכור עורך דין מקרקעין בתל אביב שייצג את האינטרסים שלהם במהלך התהליך. לחלופין, במקרה בו עורך דין מפקח על סגירה שבה רוכשים את הבית באמצעות הלוואת משכנתא, עורך הדין עשוי לייצג למעשה את מלווה המשכנתא.

מתי צריך לשכור שירותי עורך דין מקרקעין?

קיימות מספר נקודות שונות במהלך תהליך רכישת הבית שבהן עורך דין מומחה למקרקעין נכנס לעסקה ומספק סיוע.

זה יכול לכלול ניסוח וסיום חוזי רכישה, כתיבת תיקונים לחוזה סטנדרטי המשמש את סוכן הנדל"ן שלכם, אן ביצוע הסגירה.

בשורה התחתונה

למרות שרכישת בית יכולה להיות קצת מבלבלת ומפחידה, חשוב להבין את ההיבטים השונים של התהליך. אם אינכם בטוחים לגבי ההשלכות המשפטיות של רכישת הבית שלכם, שכירת שירותי עורך דין מקרקעין בתל אביב שילווה אתכם, יסייע לכם להתנהל היטב בתהליך.

משרד עו"ד אבירם כהן ושות', שיש לו ותק של שנים רבות בתחום, חרט על דגלו את המסר ללקוחותיו: אנחנו נמצא את הדרך, או שנסלול אותה.

הקלק לשיתוף המאמר

Facebook

משרד עו"ד אבירם כהן ושות'

צרו קשר

טל' – 04-8643926

פקס – 04-8645801

נייד – 052-8772822

שעות פעילות

א' – ה' – 8:00-17:00

ו' – סגור

שבת – סגור

מיקום

שד' פלי"ם 2,

בניין אורן 1, קומה ראשונה,

חיפה, 3309502